wtorek, 1 czerwca 2010

[Q&A] Proszę o kontakt...

prosze o kontakt :) - tel: 500 XYZ XYZ
- Łukasz S.

Bardzo lubię ludzi i kontakty, właśnie dlatego powstała ta strona, blog czy inne moje aktywności. Dlatego, że Was lubię, lubię jak działacie, tworzycie i pragnę aby nasz kraj dzięki Wam/nam zyskiwał (a nie tylko dawał się wy-zyskiwać).

Mam na głowie cały dom, pracuję zawodowo (informatyka, programowanie Java, Scala), prowadzę także zajęcia na uczelni, rozwijam www.NaZielono.net, blog.NaZielono.net, www.sklepico.net, tworzę nowy produkt solarny (który niedługo wprowadzę na rynek), odpowiadam na setki emaili (każdemu pisząc w odcinkach dokładnie to samo o tworzeniu paneli) ......... i nie rozumiem dlaczego nie macie dla mnie wyrozumiałości i próbujecie ze mną prowadzić wielogodzinne rozmowy telefoniczne (oczywiście każdy o tym samym). To właśnie dla Was stworzyłem te strony i zamieszczam na nich całą wiedzę :)).

Niestety nie mogę sobie na to pozwolić :( - choćbym bardzo chciał.

Po takiej jednej rozmowie o fotowoltaice od-A-do-Z jestem tak 'wyprany', iż już niewiele mam siły aby coś innego zdziałać :((. Muszę chronić się aby mieć szansę coś jeszcze za dnia zrobić.

Takie to czasy, ja jestem jeden, a Was setki :). Dlatego są formularze kontaktowe i emaile, dlatego można się zapisać na nowe posty na blogu czy na nowe komentarze i dyskutować z innymi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz