wtorek, 4 maja 2010

[Onet] Masz wodę, masz prąd

Woda + ciepła bryza (powiew powietrza) = prąd

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Wspaniałą grypę przywiozłem...... :-(

Artur Stanek (kermitas) pisze...

To niedobrze ... a kto pisze??

Robert pisze...

Robert :-)
Przez pomyłkę umieściłem komentarz piętro niżej :-) Nabywając grypę podczas pobytu nad morzem, kątem oka zauważyłem poruszający się po drodze samochód typu kombi. Jego dach pokryty był waflami FV. Dach połyskiwał w słońcu, czyli pokryty był jakimś tworzywem. Niestety poruszaliśmy się w przeciwnych kierunkach (na dodatek ja na moście, a on pod ). Dość oryginalne "urozmaicenie" starej Omegi. Swoją drogą ciekawe, jak rozwiązał ten jegomość kwestię odseparowania od masy (blachy)

Artur Stanek (kermitas) pisze...

Niemozliwe!!!

Dlaczego tylko Ty jezdzac po kraju widzisz takie fajne rzeczy, a ja jestem wlepiony we wszystkie szyby samochodu i nic! Nigdy nic tak ciekawego nie zobaczylem!!

Az trudno mi uwierzyc w taki wozik. A w jakich okolicach to bylo??

Moze kiedys odnajdzie sie jego tworca konaktujac sie poprzez posty albo www.NaZielono.net.

I jak sadzisz, po co mu byly te wafle fotowoltaiczne? Tylko podladowywal akumulator sobie, czy moze wrecz byl to samochod przerobiony na elektryczny?? (chociaz kompbi to duzy, wiec watpie)

Robert pisze...

Auto na numerach gdańskich (GD xxxxx).
Nie mam pojęcia, co on tym zasila. Może na postoju doładowuje jakieś potężne audio - video.
Sam nieraz się przekonałem, że godzina "szczeniackiego szpanu" najnowszym radioodbiornikiem + wzmacniacz, potrafi wywołać rozczarowanie i zarazem zaskoczenie podczas próby rozruchu silnika. Co do "chwytania" takich okazji wzrokiem,to jestem wyczulony. Najbardziej na egzemplarze Kadett C oraz jego części + od niedawna wszystko,co "zielone" :-)

Artur Stanek (kermitas) pisze...

Ojj ja takze choruje na te 'zielone' przejawy pozyskiwania energii :). Wszedzie sie ich doszukuje. Nawet jak widze granatowy dach to oczami fantazji widze caly pokryty panelami (oczywiscie potem okazuje sie, ze to tylko taki kolor).

Prześlij komentarz