wtorek, 30 marca 2010

Witryna - pierwsze dwa tygodnie

co słychać na witrynie po pierwszych dwóch tygodniach ?

Otóż ilość rzeczy do zrobienia praktycznie się nie zmniejsza. Cały czas coś dodaję, uzupełniam - w końcu temat ten dotyczy także i mnie, a ja cały czas odnajduję coraz to nowsze, ciekawe informacje.

Poznaję także mnóstwo ciekawych osób. W ten weekend na dniach otwartych WAT (Wojskowa Akademia Techniczna) poznałem całkiem przypadkiem Pana Marka Półtoraka ... właściciela firmy EcoSolar (www.ecosolar.pl). Przegadaliśmy z 45 minut. Pan Marek zaprosił mnie do biura gdzie w poniedziałek rozmawialiśmy kolejne 1.5h. Oczywiście zdjęcia jakie zrobiłem oraz otrzymałem już niedługo znajdą się w jednej z zakładek :).

Wracając do strony. Rozrasta się głównie dział Zielona energia innych, a to za sprawą Państwa. Dziękuję za wszystkie emaile i pozostawione wiadomości. Czytam wszystko, z pewnym opóźnieniem ale także odpisuje na wszystko. Państwa zdjęcia z przyjemnością umieszczam w dziale stworzonym dla Państwa.

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie miłe słowa!! To utwierdza mnie w przekonaniu, iż taka witryna była potrzebna. Rozmyślam nawet nad tym, czy by nie zebrać fragmentów listów (które dostaję) i opublikować.

Od samego początku stronę odwiedza średnio dziennie 50 osób (raz 45, raz 55, innymi razy nawet 85 osób dziennie).

Jeśli znacie Państwo osoby zainteresowane zieloną energią - proszę polećcie im www.NaZielono.net. Jeśli znacie ciekawe miejsca w sieci -> zareklamujcie tego linka - dzięki temu wzrośnie współczynnik 'page rank' i strona będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwarki Google.

Zastanawiam się także, nad zmianą części witryny na wpisy na blogu opatrzone odpowiednimi kategoriami (np. 'zielona energia innych', 'akumulatory', ...). To byłoby logiczne ze względu na to, iż niektóre działy mają charakter typowo przyrostowy - a trudno jest rozszerzać daną stronę w nieskończoność.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz